Maison

Rezultat wyszukiwania dla:

Nowe wyszukiwanie:

Nietuzinkowy wyrafinowany styl przyciąga wzrok subtelną elegancją. Całości dopełniają ozdobne guziki na oparciu i ponadczasowe nóżki, które mamy do wyboru w zależności od aranżacji wnętrza. Zachwyci każdego kto szuka luksusu i relaksu w iście królewskim stylu. Model dostępny również w wersji pufy i narożnika.

Cena: od 4510 zł

Nowoczesny fotel na delikatnych metalowych nogach.

Cena: od 2999 zł

Cena: od 9800 zł
Masz pytanie? Napisz do nas!

Narożnik z funkcją spania i odchylanymi bokami.

Cena: od 5980 zł
Masz pytanie? Napisz do nas!

Sofa z funkcją spania i odchylanymi bokami.

Cena: od 3950 zł
Masz pytanie? Napisz do nas!

Cena: sofa od 3140 zł, narożnik od 5430 zł
Masz pytanie? Napisz do nas, pomożemy wycenić odpowiedni model!

Oprawa Ariel składa się z z trzech miedzianych sztab giętych ku górze. Prosta, geometryczna i lśniąca, przywodzi na myśl minimalistyczną, elegancka biżuterię. Sztaby mają długość jednego metra, co sprawia, że oprawa doskonale sprawdza się w dużych pomieszczeniach, które wymagają jasnego oświetlenia.

Cena: 4100 zł
Masz pytania? Napisz do nas!

Oprawa Trio/Creation to trzy świetlne panele o doskonale wyważonych proporcjach. Osłona z mlecznego szkła akrylowego jest delikatnie zaoblona, dzięki czemu idealnie wpasowuje się w metalową ramę i nadaje lampie świeży, nowoczesny wygląd. Miejsce przytwierdzenia linek oraz ich długość można dowolnie regulować, co daje nieskończone możliwości aranżacji. Trio może być ascetyczną lampą z trzech równoległych linii, albo dynamiczną, asymetryczną kompozycją.

Cena: 1860 zł
Masz pytania? Napisz do nas!

Oprawa Toskana to doskonała mieszanka stylu vintage i nowoczesności. Złota rama w kształcie zabytkowego, francuskiego żyrandola łączy się z ażurową, otwartą strukturą, która przywodzi na myśl najciekawsze industrialne trendy.

Cena: 1970 zł
Masz pytania? Napisz do nas!

Lollipop to rodzina nowoczesnych opraw świetlnych, która wpasuje się w wielu innych aranżacjach. Cztery modele Lollipop to imponująca, niemal półtorametrowa oprawa na podłużnej ramie o ciekawym kształcie, oraz trzy lampy z ruchomymi ramionami: wisząca, stojąca i stołowa. Mosiężne pręty, na których osadzone są sferyczne szklane klosze z żarówkami, można dowolnie regulować, dzięki czemu kształt lampy można dostosować do swoich potrzeb.

Cena: 481 zł
Masz pytania? Napisz do nas!